Conjugaison verbe תֻּיַּר en hébreu

Présent

Masc.

אני/אתה/הוא מְתוּיָּיר מְתֻיָּר
métouyayr
אנחנו/אתם/הן מְתוּיָּירִים מְתֻיָּרִים
métouyayrim

Fém.

אני/את/היא מְתוּיֶּירֶת מְתֻיֶּרֶת
métouyéyrett
אנחנו/אתן/הן מְתוּיָּירוֹת מְתֻיָּרוֹת
métouyayrott

Passé

אני תּוּיַּירְתִּי תֻּיַּרְתִּי
touyayr'ti

Masc.

אתה תּוּיַּירְתָּ תֻּיַּרְתָּ
touyayr'ta
הוא תּוּיַּיר תֻּיַּר
touyayr

Fém.

את תּוּיַּירְתְּ תֻּיַּרְתְּ
touyayr'te
היא תּוּיְּירָה תֻּיְּרָה
touyéyrah
אנחנו תּוּיַּירְנוּ תֻּיַּרְנוּ
touyayr'nou
אתם תּוּיַּירְתֶּם תֻּיַּרְתֶּם
touyayr'tèm
הם תּוּיְּירוּ תֻּיְּרוּ
touyéyrou
אתן תּוּיַּירְתֶּן תֻּיַּרְתֶּן
touyayr'tènn
הן תּוּיְּירוּ תֻּיְּרוּ
touyéyrou

Futur

אני אֲתוּיַּיר אֲתֻיַּר
atouyayr

Masc.

אתה תְּתוּיַּיר תְּתֻיַּר
tétouyayr
הוא יְתוּיַּיר יְתֻיַּר
yétouyayr

Fém.

את תְּתוּיְּירִי תְּתֻיְּרִי
tétouyéyri
היא תְּתוּיַּיר תְּתֻיַּר
tétouyayr
אנחנו נְתוּיַּיר נְתֻיַּר
nétouyayr
אתם תְּתוּיְּירוּ תְּתֻיְּרוּ
tétouyéyrou
הם יְתוּיְּירוּ יְתֻיְּרוּ
yétouyéyrou
אתן תְּתוּיְּירוּ תְּתֻיְּרוּ
tétouyéyrou
הן יְתוּיְּירוּ יְתֻיְּרוּ
yétouyéyrou